Sklep NAPAD.PL – wyłącznym dystrybutorem zasilaczy awaryjny UPS marki EAST w Polsce!

Sklep internetowy www.NAPAD.PL, którego właścicielem jest firma ALARM-TECH Systemy Zabezpieczeń jest wyłącznym dystrybutorem zasilaczy awaryjnych UPS marki EAST w Polsce. Dostępne zasilacze UPS oferują moc skuteczną od 390W do 2100W. Urządzenia są wyposażone w interfejsy komunikacyjne RS232, USB oraz zabezpieczenie linii telefonicznej fax’u.

Nie przerwaną pracę na baterii zapewniają bezobsługowe, szczelne żelowo – ołowiowe akumulatory. W bogatej ofercie dostępne są modele wyposażone w wyświetlacz LCD, który umożliwia odczyt pojemności baterii, stan napięcia wejściowego oraz wyjściowego. Zasilacz awaryjne dostępne są w obudowach RACK oraz wolnostojących.

Zasilacz awaryjne UPS marki EAST rekomendowane są do zabezpieczenia stanowisk pracy, urządzeń wchodzących skład systemów teleinformatycznych montowanych w szafach RACK.

Jesteś zainteresowany zakupem zasilacza awaryjnego marki EAST? Skontaktuj się z działem handlowym sklepu internetowego – oferujemy POMOC w doborze odpowiedniego sprzętu do profesjonalnego systemu zabezpieczeń w przypadku braku zasilania. Atrakcyjne RABATY CENOWE dla firm i instalatorów!

Najlepsze ceny w NAPAD.PL

Tagi: , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*