Sklep internetowy napad.pl – alarmy i monitoring

Firma Alarm-Tech Kraków s.c. powstała w 1999 roku aby dostarczać najnowsze i niezawodne rozwiązania w zakresie zabezpieczeń i kontroli dostępu zarówno dla klientów indywidualnych jak również firm i instalatorów. Już od początkowych lat funkcjonowania firma prowadziła internetową działalność handlową, i w obecnej chwili sklep internetowy Napad.pl posiada bogaty asortyment skierowany na zabezpieczenie i monitoring. W ramach posiadanych rozwiązań w sklepie można nabyć:

kamery i rejestratory – urządzenia do monitoringu wizyjnego i telewizji przemysłowej,

kamera przemysłowa to podstawowy element telewizji przemysłowej, który pozwala na kontrolowanie miejsc narażonych na wtargnięcie osób nieupoważnionych. Monitorujące kamery  ułatwiają możliwość schwytania sprawców poprzez uwiecznienie ich wizerunku. Dodatkowym aspektem prewencyjnym jest fakt odstraszania potencjalnych intruzów i sprawców kradzieży oraz włamań. Policyjne statystyki w jasny sposób dowodzą faktu, iż instalacja kamer przemysłowych na terenie obiektów oraz przestrzeni użyteczności publicznej w znaczny sposób wpływa na obniżenie a nawet duży spadek takich zdarzeń. W naturalny sposób stosowanie kamer przemysłowych do ochrony domów, prywatnych posesji, biur i sklepów a także rozległych terenów przemysłowych i miast staje się wręcz standardem. Rezygnacja z wymiernych korzyści jakie wiążą się ze stosowaniem telewizji przemysłowej staje się niemożliwa.

kamery przemysłowe

 

centrale alarmowe, sygnalizatory  – systemy alarmowe oraz akcesoria montażowe,

skuteczny system alarmowy zbudowany jest z urządzeń, których sprawność ma zasadniczy wpływ na skuteczność zabezpieczenia obiektu. Można porównać go do wartownika, który stoi na straży obiektu i nie ulega nigdy zmęczeniu (w przeciwieństwie do człowieka). W trybie czuwania każde pojawienie się osoby na terenie obiekty załączy alarm. Na system alarmowy składa się szereg urządzeń elektronicznych. Aby stworzyć najprostszy system potrzebować będziemy: centrali alarmowej, urządzenia sterującego, czujek i sygnalizatorów. Przydatna okaże się także linia telefoniczna oraz komputer PC.
alarmy centrale alarmowe
systemy kontroli dostępu oraz automatycznej kontroli obecności,

kontrola dostępu – szereg urządzeń, najczęściej wykorzystywanych w systemach bezpieczeństwa, pozwalających na zabezpieczenie i wizualizację stanów zagrożenia terenów obiektu np. przedsiębiorstwa lub instytucję. Główne zadania kontroli dostępu: poszerzanie bezpieczeństwa osób przebywających na terenie obiektu, zwalczanie ryzyka w przypadku kradzieży mienia lub informacji, archiwizacja danych o poruszaniu się osób po obiekcie, obniżanie kosztów działalności przedsiębiorstwa, przez redukcje personelu ochrony fizycznej. Dzięki budowie modułowej, z łatwością umożliwia rozbudowę całego systemu kontroli dostępu. Pozwala na współpracę z systemami rejestracji czasu pracy RCP (karta i baza danych) oraz z systemami SSWiN, SAP, CCTV. Do niezbędnych elementów kontroli dostępu zaliczane są m.in. czytniki, sterowniki, kołowroty,karty plastikowe itp. Dzięki bezawaryjności systemu zapewnia nam długą trwałość pracy Kontroli dostępu.

kontrola dostępu RCP
nowoczesne kamery, rejestratory oraz sprzęt do budowy sieci monitoringu IP,

rozwiązania oparte na  infrastrukturze sieciowej stanowią niezwykle popularne rozwiązanie, wybierane przez klientów, którzy chcą zbudować monitoring wizyjny. W przypadku projektowania monitoringu pomieszczeń lub posesji można bazować na istniejącej już sieci opartej o protokół TCP/IP (ethernet) lub przygotować od nowa projektując i skalując do wymogów jakie stawia konkretne zastosowanie. W przypadku klientów budujących monitoring w domu, na terenach prywatnych oraz w małych firmach zazwyczaj wystarcza drobna rozbudowa istniejącej sieci LAN, należy jednak upewnić się czy szacowana ilość danych nie będzie przewyższała przepustowości oraz nie zakłóci poprawnego funkcjonowania transmisji danych. Bardzo często udaje się w małych domowych sieciach pogodzić kilka kamer z ruchem sieciowym, jednak wraz ze wzrostem ilości kamer IP w sieci obciążenie będzie wzrastać i należy mieć je na uwadze. Do zastosowań profesjonalnych w większości wypadków sieć telewizji przemysłowej IP buduje się od podstaw. Gwarantuje to odseparowanie sygnału wideo od infrastruktury sieciowej firmy. Standardy technologiczne dostępne w rozwiązaniach telewizji dozorowej IP pokrywają się z wszystkimi stosowanymi w przypadku sieci lokalnych oraz rozległych, czyli infrastruktury sieciowej: szybkie sieci światłowodowe, kabel sieciowy typu skrętka UTP, FTP, SFTP kategorii 5 i wyższej oraz sieciach WI-FI.

kamery ip megapikselowe
urządzenia nagłośnienia przemysłowego – głośniki sufitowe, kolumny oraz wzmacniacze,

najwyższej jakości głośniki sufitowe oraz kolumny głośnikowe do realizacji systemów audio wewnątrz biur, pomieszczeń użytkowych oraz wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba realizacji wysokiej jakości systemu nagłośnieniowego. Prezentowana oferta zawiera głośniki sufitowe o mocy maksymalnej od 6W do 30W, ponadto dostępne są kolumny głośnikowe o mody maksymalnej zawartej w zakresie od 10W do 30W. Głośniki sufitowe przeznaczone są do montażu w suficie podwieszanym, natomiast kolumny mogą być montowane naściennie za wykorzystaniem uchwytów, które znajdują się w komplecie. Kolumny mogą być stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków oferując pełny zakres możliwości ich wykorzystania.
domofony i wideodomofony – nowoczesne urządzenia do kontroli dostępu do bloków, posesji oraz innych budynków

domofony cyfrowe

Ważnym elementem działalności sklepu internetowego jest zgromadzony katalog materiałów pomocowych w formie elektronicznej a także, wsparcie doświadczonych pracowników technicznych i serwisowych zarówno na etapie składania zamówienia jak i później w trakcie eksploatacji oferowanych urządzeń. Zapraszamy na zakupy!

Tagi: , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*