Kamery przemysłowej serii AT-515

Seria kamer przemysłowych AT-515 wzbogaciła się o nowy model AT-515EP. Nowa kamera została wyposażona w wysokiej klasy przetwornik obrazu Sony Effio-P. Zastosowanie tego przetwornika umożliwiło otrzymanie rozdzielczości obrazu większej niż 650 linii TVL w kolorze. Podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich modeli z serii AT-515 kamera posiada wbudowany oświetlacz podczerwieni z 30 mocnymi diodami LED dających zasięg do 35m. AT-515EP jak i cała seria kamer posiada solidną obudowę spełniającą normy klasy szczelności IP66.

Kamera przemysłowa AT-515EP posiada szereg funkcji wpływających na jej funkcjonowanie. Wśród opcji można znaleźć, AES, AWB, ATW, AGC, MIR, DIS, 3D DNR, BLC, HLC, WDR oraz E-zoom. Z poziomu intuicyjnego menu OSD instalator może również strefy prywatności. Jest to mechanizm, który aktywnie maskuje obraz rejestrowany przez kamerę na ewentualny ruch we wskazanych fragmentach obrazu. Daje to możliwość zachowania należnej uwagi dla indywidualnych priorytetów bezpieczeństwa. Ciekawym i przydatnym rozwiązaniem jest wykorzystanie sytemu e-zoom, który daje możliwość zbliżenia obserwowanej sceny z zachowanie szczegółów i naturalnej proporcji rejestrowanych obiektów.

Kamera przemysłowa AT-515EP

Kamery z serii AT515 idealnie nadają się do prowadzenia monitoringu całą dobę zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.  Dzięki kształcie kopułkowym obudowy urządzenie może być instalowane w trudno dostępnych miejscach, co dodatkowo uniemożliwia zniszczenie kamery. Możliwości instalacyjne kamery zwiększa uchwyt montażowy do kamer AT515, który jest dostępny w sklepie NAPAD.PL. Regulowany obiekty 2.8-12mm z Auto Iris zapewnia kamerze sterowanie wartością światła docierającego do przetwornika urządzenia i uzyskanie optymalnie naświetlonego rejestrowanego obrazu.

Jesteś zainteresowany zakupem kamer przemysłowych serii AT-515? Skontaktuj się ze specjalistą działu handlowego sklepu internetowego NAPAD.PL, otrzymasz fachową pomoc w zakresie budowy urządzeń do wydajnego i w pełni profesjonalnego systemu telewizji przemysłowej. Dla firm instalatorskich przygotowaliśmy atrakcyjne RABATY CENOWE!

 Atrakcyjne ceny kamer przemysłowych AT515

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*