Kamera „BOX” PX800EP/I z wbudowanym ICR

Marka IPOX wprowadziła właśnie do sprzedaży nowym model kamery przeznaczonej do systemów monitoringu CCTV. PX800EP/I to model kamery typu „BOX” z mocowaniem obiektywu C/CS, dzięki czemu użytkownik może zastosować dowolny obiektyw obsługujący to złącze montażowe. Nowy model posiada również wbudowany mechaniczny filtr podczerwieni ICR oraz wbudowany pasywny transformator UTP.

Kamera przemysłowa PX800EP/I została wyposażona w wysokiej klasy przetwornik obrazu Sony Effio-P, który zapewnia możliwość rejestracji obrazu w kolorze powyżej 650 lini TVL oraz czarno białych barwach powyżej 700 linii TVL. Takie rozwiązanie stawia kamerę PX-800EP/I jako jedno z najlepszych rozwiązań dedykowanych do monitoringu 24h na dobę.

Kamera przemysłowa IPOX PX800EP/I z ICR

Wyposażenie kamery zostało uzupełnione o wbudowany mechaniczny filtr podczerwieni. Idea stosowania tego filtru jest bardzo prosta, w ciągu dnia ochrania on przetwornik przed dotarciem do niego promieni słonecznych, zachowując przy tym wyraźną barwę kolorów oraz wysoką szczegółowość rejestrowanego obrazu. Natomiast w nocy filtr automatycznie usuwa się z przetwornik, dzięki temu większa ilość światła dociera do niego i tak jak w przypadku pracy w ciągu dnia rejestrowany obraz jest o wiele bardziej wydajny w porównaniu z nagrywaniem otoczenia przez kamer bez filtru ICR.

Wbudowany pasywny transformator UTP jest rozwiązaniem pozwalającym na transmisje obrazu w wysokiej rozdzielczości za pomocą skrętki komputerowej. Dzięki temu rozwiązaniu montaż kamer staje się o wiele prostszy i mniej czasochłonny.

Jesteś zainteresowany zakupem nowoczesnej kamery do systemów telewizji CCTV? Skontaktuj się z działem handlowym dystrybutora w Polsce sklepem internetowym NAPAD.PL. Otrzymasz fachową pomoc w zakresie doboru odpowiednich elementów do systemów monitoringu. Dla instalatorów firma Alarm-Tech przygotowała atrakcyjne warunki współpracy.

 

Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*